mobil_pohotovost_prodejna

Mobil Pohotovost – zkušenosti a recenze

Mobil Pohotovost – zkušenosti a recenze
2.33 (46.67%) 3 votes

I když Mobil Pohotovost začínala jako opravna mobilů, rychle se tato značka dostala do povědomí lidí, kteří shánější levný mobil z druhé ruky. Jaká Mobilní pohotovost je?

Moje osobní zkušenost s obchody Mobil pohotovost jsou velmi kladné a proto i tato recenze vyzní dobře. Jaké máte však zkušenosti s Mobil pohotovost vy? Podělte se v komentářích dole.

Potřeboval jsem rychle nějaký levný mobil „co volá“ pro matku a ukázalo se, že stařičká Nokie z Brněnské pobočky Mobilní pohotovosti za pár stovek posloužila skvěle. Jak je to však se smartphony a dražšími telefony?

Prodejna si velmi dbá na kvalitu vykupovaných telefonů, proto můžete nepoškrábané a velmi zachovalé kousky koupit za velmi příznivé ceny. Navíc se zbavujete rizika, které podstupujete na inzercích typu Aukro.cz a Bazos.cz. Mobil Pohotovost totiž na svoje mobily dává záruku 6 měsíců.

Kamarádka si u nich nedávno koupila iPhone 4s a jediné, co ji trochu mrzí je to, že se jí zdá, že baterka není zrovna ve 100% stavu. To je možná jediná věc, na kterou byste si měli u tohoto obchodu dát pozor. Starší chytré telefony totiž mohou i přes to, že vypadají a fungují skvěle, mít starší baterii.

Kromě použitých telefonů Mobil Pohotovost prodává i nové modely a samozřejmě vám i opravý váš rozbitý telefon. Nabídka příslušenoství je také dobrá. Mobilní pohotovost má prodejny Především ve velkých městech (Praha, Brno) a nabízí svoji nabídku i na stránkách mp.cz.

Pobošky Mobil pohotovost (mapa):

Praha 1 Na Poříčí 8
Praha 1 Spálená 37
Praha 2 Karlovo náměstí 16
Praha 5 Nádražní 116
Brno Náměstí Svobody 17
České Budějovice Pražská 24
Pardubice masarykovo náměstí 2799
Hradec Králové Chelčického 1054
Ostrava Zámecká 2
Liberec Fügnerova 7
Plzeň Písecká 1 (Centrum Olympia)
Olomouc Polská 1 (Galerie Šantovka)

Napište nám jaké máte zkušenosti s Mobil pohotovost. Ať už špatné nebo dobré a podělte se s námi v diskuzi.

Komentářů: 3

  1. Mobilní pohotovost Brno = katastrofa !!! Při opravě nefunkčního telefonu si vymyslí oxidaci a nepomůže vám ani záruka……. Dělají z lidí akorát debily. A pokud chcete prodat svůj mobil, tak tady taky ne. Měla jsem měsíc starou Nokii, frajer se na to podíval a řekl, že na to jsou drahý náhradní díly ?! Hlavně, že na netu slibujou hory doly…

  2. V mp.cz Spalena jsem koupil novy mobil,ktery mne ani nepredvedli,ze jej nebude rozbalovat.
    Baterie nevydrzi ani dve hidiny,pri reklamaci mne bylo zdeleno,ze mobil je v poradku a ze mobily nemeni a penize nevraci.Takze s novym mobilem budu sedet doma propojeny na nabijecce,ale pri prehravani filmu ani nabijecka nestaci dobijet.

  3. V prodejně Nádražní v Praze 5 jsem 9.8. 2018 zakoupil použitý Samsung Galaxy A5 pro syna odjíždějícího druhý den na delší zahraniční tábor. Po vložení SIM ji mobil nenačetl. V den odjezdu jsem absolvoval kolečko VODAFONE, kde jsem reklamoval SIM, neboť jsem si naivně myslel, že v MP prodávají vyzkoušené zboží. Samozřejmě SIM byla v pořádku. Takže zpět do MP a vyměnili za A3, A5 nebyl. Syn odjel na tábor a druhý den volal, že telefon nenabíjí. Dva šmejdy za dva dny. Po návratu reklamace a dozvěděl jsem se, že telefon musí jít na servis. Takže kromě toho, že syn byl na táboře bez spojení s domovem, si ještě počká na servis.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *